През м. април приключи Националният конкурс за приказка на тема "Моят учител е супергерой”, организиран от Фондация “ТЕБЕШИР”. Благодарим на всички ученици за вдъхновяващите истории, които ни разказаха, и на всички учители, които са истинки супергерои в своите класни стаи!
В Националния конкурс за приказка "Моят учител е супергерой” участваха 447 ученици от 120 училища от цялата страна. Споделяме с вас списък с тези училища, защото във всяко едно от тях преподават учители - супергерои, а една от целите на конкурса е да разкажем за добрите примери от българското образование.
СУ "Св. Климент Охридски" | Аксаково |
ОУ "Отец Паисий" | Асеновград |
СУ "Александър Иванов-Чапай" | Белово |
II ОУ "Христо Смирненски" | Берковица |
СУ "Иван Вазов" | Благоевград |
НЧ "Христо Ботев 1937" | Бургас |
ОУ "Васил Априлов" | Бургас |
ОУ "Пейо К. Яворов" | Бургас |
ОУ "Петко Рачев Славейков" | Бургас |
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Бургас |
ОУ "Св. Климент Охридски" | Бяла Слатина |
ОУ "Георги Сава Раковски" | Варна |
ЧОУ "Малкият принц" | Варна |
ОУ "Стоян Михайловски" | Варна |
ЧЕУ "Малкият принц" | Варна |
ЧСУ "Мечтатели" | Варна |
ОУ "Бачо Киро" | Велико Търново |
СУ "Емилиян Станев" | Велико Търново |
ОУ "Христо Ботев" | Велинград |
ОУ "Любен Каравелов" | Видин |
НУ "Иванчо Младенов" | Враца |
ППМГ "Акад. Иван Ценов" | Враца |
СУ "Христо Ботев" | Враца |
ОУ "Васил Левски" | Вълчедръм |
ОУ "Ран Босилек" | Габрово |
НУ "Васил Левски" | Габрово |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Горна Оряховица |
ОУ "Пенчо Славейков" | Димитровград |
СУ "Любен Каравелов" | Димитровград |
СУ "Васил Априлов" | Долна Митрополия |
ОУ "Евлоги Георгиев" | Дупница |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Дупница |
СУ "Св. Паисий Хилендарски" | Златарица |
ОДК "Св. Иван Рилски" | Казанлък |
СУ "Христо Проданов" | Карлово |
ОУ "Христо Смирненски" | Карнобат |
СУ "Христо Ботев" | Козлодуй |
ОУ "Неофит Рилски" | Костандово |
СУ "Д-р Петър Берон" | Костинброд |
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Криводол |
ОУ "Св. Климент Охридски" | Крън |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Кърджали |
СУ "Йордан Йовков" | Кърджали |
VI ОУ "Св. Паисий Хилендарски" | Кюстендил |
ППМГ - Ловеч | Ловеч |
ОУ "Васил Левски" | Ловеч |
ОУ "Проф. Димитър Димов" | Ловеч |
НУ "Св. Паисий Хилендарски" | Нова Загора |
СУ "Христо Ботев" | Нова Загора |
СУ "Васил Левски" | Нови Пазар |
СУ "Христо Ботев" | Павел Баня |
НУ "Отец Паисий" | Пазарджик |
X ОУ "Алеко Константинов" | Перник |
ОУ "Петър Бонев" | Перущица |
СУ "Св. Климент Охридски" | Пещера |
МГ "Гео Милев" | Плевен |
ОУ "Валери Петров" | Плевен |
ОУ "Св. Климент Охридски" | Плевен |
СУ "П. Кр. Яворов" | Плевен |
ОУ "Васил Левски" | Пловдив |
ОУ "Димитър Талев" | Пловдив |
ОУ "Драган Манчов" | Пловдив |
ОУ "Райна Княгиня" | Пловдив |
СУ "Христо Г. Данов" | Пловдив |
СУ "Цанко Церковски" | Полски Тръмбеш |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Първомай |
ОУ "Христо Смирненски" | Радомир |
ОУ "Иван Вазов" | Русе |
СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" | Русе |
ОУ "Васил Априлов" | Русе |
ОУ "Иван Вазов" | Русе |
ОУ "Св. Климент Охридски" | с. Алеко Константиново |
СУ "Христо Ботев" | с. Беловец |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | с. Бояджик |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | с. Ведраре |
СУ "Христо Ботев" | с. Горна Малина |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | с. Долен |
ОбУ "Христо Ботев" | с. Долно Дряново |
СУ "Методий Драгинов" | с. Драгиново |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | с. Драгичево |
ОУ "Климент Охридски" | с. Дъскотна |
НУ "Св. Паисий Хилендарски" | с. Зимница |
ОУ "Христо Ботев" | с. Крайници |
ОУ "Георги Сава Раковски" | с. Медени поляни |
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" | с. Роза |
СУ "Св. Климент Охридски" | с. Слащен |
ОУ "Васил Левски" | с. Торос |
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Самоков |
СУ "Отец Паисий" | Самоков |
ОУ "Св. Климент Охридски" | Сандански |
СУ "Цветан Радославов" | Свищов |
СУ "Никола Йонков Вапцаров" | Силистра |
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" | Симитли |
СУ "Христо Ботев" | Славяново |
ОУ "Д-р Иван Селимински" | Сливен |
ОУ "Христо Ботев" | Сливен |
ОУ "Юрий Гагарин" | Смолян |
32 СУИЧЕ "Св. Климент Охридски" | София |
42 ОУ "Хаджи Димитър" | София |
ЧСУ "Българско Школо" | София |
104 ОУ "Захари Стоянов" | София |
105 СУ "Атанас Далчев" | София |
119 СУ "Акад. Михаил Арнаудов" | София |
144 СУ "Народни Будители" | София |
45 ОУ "Константин Величков" | София |
ЧОУ "Доктор Петър Берон" | София |
ЧОУ "Томъс Едисон" | София |
ЧСУ "Рьорих" | София |
ЧСУРЧЕО "ЕСПА" | София |
ЧСУНЕ "Веда" | София |
ЧОУ "Азбуки" | София |
СУ "Георги Бенковски" | Тетевен |
СУ "Васил Левски" | Троян |
СУ "Йордан Йовков" | Тутракан |
ОУ "Христо Ботев" | Търговище |
СУ "Никола Йонков Вапцаров" | Хаджидимово |
СУ "Сава Доброплодни" | Шумен |
ОУ "Николай Петрини" | Ямбол |
Очаквайте скоро имената на победителите!